Wersje językowe
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Akademia Zdrowia Lioforte
Akademia Zdrowia Lioforte

Naszą misją jest wspieranie zdrowego odżywiania oraz - szerzej - zdrowego stylu życia. Robimy to poprzez dostarczanie nowoczesnych, a jednocześnie w 100% naturalnych produktów liofilizowanych rzadko spotykanej jakości premium.

Robimy to również poprzez działania prowadzone w ramach Akademii Zdrowia Lioforte. Jest to ambitny, wieloletni projekt, którego celem jest popularyzowanie naukowej wiedzy o dobroczynnym wpływie owoców (liofilizowanych i nie tylko) na organizm ludzki, krzewienie prozdrowotnych nawyków oraz promocja stylu życia, który wspiera nasze zdrowie.

 

 

CZYTELNIA

Przeczytaj artykuły:

Owoce liofilizowane a prozdrowotne żywienie człowieka

Owoce liofilizowane premium a owoce świeże, owoce suszone, owoce mrożone, soki owocowe - podobieństwa, różnice, co wybrać? 

Prozdrowotne właściwości owoców jagodowych - co mówią eksperci

Prozdrowotne żywienie dzieci - wywiad z pediatrą

Hodowla roślin jagodowych, tworzenie nowych odmian, walory odżywcze polskich superowoców - wywiad z dr Agnieszką Orzeł

O chorobie, o miejscu szczęścia w życiu, o zdrowym odżywianiu, o odwadze nie bycia perfekcyjną i o innych "życiowych" tematach - rozmawiamy z Karoliną Wilk, blogerką

O prozdrowotnych nawykach, o byciu opiniotwórczym blogerem-farmaceutą, o łączeniu wielu ról, o liofilizacji bez mikrofal i miejscu owoców liofilizowanych w zdrowym jadłospisie rozmawiamy z Arturem Rakowskim, mgr farmacji i blogerem

Bank przepisów

 

do góry
Instagram
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl